Dołącz do naszej prywatnej grupy i bądź na bieżąco informowany o tym co się dzieje w Polsce i na Świecie (niektóre posty są tylko na FB).

Join our private group and get latest US and Word news (some posts are exclusive to our FB page or group).


13 grudnia 2017 - 36 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Tuesday, January 17, 2017

Pucz w USA? Czy będzie próba?

Miesiąc temu komuniści próbowali obalenia legalnych władz w Polsce, patrz: Pucz. W tym tygodniu planują podjąć podobna próbę w USA (plan G lub H, plany A, B, C i inne spaliły na panewce). Wiadomo już ze komuniści (tzw. progressives), anarchiści i płatni podżegacze planują masowe zamieszki w Waszyngtonie i innych miastach USA. Już od dwóch tygodni znani przedstawiciele "elit" domagają się wprowadzenia stanu wojennego aby nie dopuścić Trumpa do objęcia władzy pod pretekstem jego wspolpracy z Putinem, zapominając że pani Clinton i jej fundacja otrzymały od Rosjan dziesiątki milionów dolarów za tzw. Uranium Deal.

Masowe zamieszki łatwo mogą zamienić się w krwawe rozruchy dając Obamie i Demokratom pretekst do wprowadzenia stanu wyjątkowego lub wojennego odsuwając przekazanie władzy w przyszłość. W tym miejscu warto przypomnieć ze stan wyjątkowy we Francji trwa już kilka miesięcy.