Nasze Projekty / Our Projects

Support our Indiegogo campaign. Its goal is to finance a self-publication of a book about the Battle of Warsaw.

Donate as little as $1 and get your name mention on the website and a Facebook page.

Wspomóż kampanię crowdfunding-ową na Indiegogo której celem kampanii jest wsparcie publikacji kiążki w języku angielskim o Bitwie Warszawskiej.

Jeśli zdecydujesz się nas wesprzeć kwotą $1 lub 4zł to w nagrodę twoje nazwisko będzie wymienione na website i stronie na Facebook.


Tuesday, December 9, 2014

Czy raport o torturach CIA to zemsta za przegrane wybory?

Sprawy musza iść Demokratom bardzo źle skoro odkurzyli śledztwo w sprawie tortur CIA. Śledztwo które zaczęło się jeszcze za prezydentury Busha.

Wiadomość o opublikowaniu tego raportu spotkała się z dużym zdziwieniem. Wszyscy już przecież wiedza za przesłuchiwania CIA często graniczyły z torturami.

Niestety jedyna konkluzja tego co zrobili dzisiaj Demokraci to zemsta za przegrane wybory (na nie spotykana skale) i próba zagłuszenia ogromnego skandalu związanego z reforma zdrowia i przesłuchaniami w Kongresie profesora MIT (w tym samym dniu co publikacja raportu) który chwalił się gdzie tylko mógł ze reforma której był współautorem została przeprowadzona dzięki oszustwu.

Można tu tylko przypomnieć ze przynajmniej jeden wysoko postawiony Demokrata nie miał nic przeciwko jeżdżeniu po Ameryce i świecie i chwaleniu się ze "zabiliśmy Bin Ladena". Ciekawe skąd CIA wiedziało gdzie Bin Laden przebywał? Z Google?

#TortureReport #CIA