Friday, May 4, 2018

W Ameryce jak jesteś Polakiem to musisz być anty-Semitą (*)

Jeśli mieszkasz w Ameryce, jesteś Polakiem i pracujesz z Amerykanami to szanse są bardzo duże że przynajmniej raz ktoś cie nazwał anty-Semitą. Teraz jednak nazwanie kogoś białym nacjonalistą, holocaust denier, i anty-Semitą jest często używaną bronią liberałów, Demokratów i socjalistów wobec każdego który ma inne zdanie. 

A wszystko dlatego, że według portalu NJ.com pomnik Katyński sprawia złe wrażenie na jednym z najbardziej wpływowych ludzi w New Jersey. Innymi słowy tu najprawdopodobniej chodzi o forsę, dużą forsę.
Marszałek Senatu Stanisław Karczewski określił sytuację wokół sprawy Pomnika Katyńskiego w Jersey City „naprawdę skandaliczną” i „bardzo przykrą”. Dodał też, że skieruje list do burmistrza tego miasta w tej sprawie.
Na Twitterze odpowiedział mu burmistrz Jersey City, który napisał, że Karczewski to "znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holocaustowi". – Ktoś taki jak on, ma zerową wiarygodność. Jedyną nieprzyjemną sprawą jest senator Stanisław. Kropka. Zawsze chciałem mu to powiedzieć – Dorzeczy.pl
----
* - Tak jest przynajmniej od 30 lat jeśli nie dłużej. Wpadki PiS nie mają z tym nic wspólnego.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.