Wednesday, June 27, 2018

(Nie) Tylko w USA: Amerykańscy "Demokraci" w ich własnych słowach

Obserwując polskie media nie jest trudno zauważyć, że propagowana jest w Polsce opinia o chamskim Trumpie i super kulturalnej opozycji do jego "faszystowskiego" rządu.

Dlatego mam nadzieje, że nie zdziwi państwa próba rzucenia światła na "kulturalne" zachowania lewicy, a zwłaszcza jej przedstawicieli z tzw. kultury i sztuki. Ponieważ poniższe wideo jest w języku angielskim to postaram się przytoczyć jak najwięcej cytatów z niego abyście zbyt wiele nie uronili.


Film zaczyna się od głosu socjalisty Berniego Sandersa: "Kilka lat temu pomysły, o których mówiliśmy, były uważane za radykalne idee, idee ekstremistyczne - te idee są obecnie głównym nurtem" w tle zdjęcie z hasłem "Rewolucja albo Śmierć" a później aktorki, Kathy Griffin, z obciętą głową Trumpa.

Następnie mamy głos liderki mniejszości w Kongresie, pani Nancy Pelosi, która zastanawia się dlaczego nie ma powstań dookoła kraju. W tle płonącą limuzyna której właścicielem był imigrant z Pakistanu który w ten sposób zarabiał na życie.Następnie mamy multi-milionerkę i kongresmenkę (tak, tak siedząc w Kongresie USA można zostać nie tylko milionerem ale nawet multi milionerem) z Kalifornii, Maxime Waters, która na wieść o wyrzucaniu urzędników administracji Trumpa z restauracji i atakowaniu ich w miejscach publicznych postanowiła przypisać sobie za to zasługę i publicznie namawiała aktywistów to zaostrzenia tego typu akcji.


Zaraz potem wideo przechodzi na przedstawicieli pop-kultury, zaczynając od mało znanej komediantki telewizyjnej Samanthy Bee (potrzeba dużo samozaparcia aby jej program znaleźć a potem oglądać) która w swoim programie nazwala Ivankę Trump ci##. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć debiutującej na Netflix komediantki, Michelle Wolf, która "na żywo" wulgarnie zwyzywała rzeczniczkę Białego Domu, Sarah Sanders (na zdjęciu).Inny komik telewizyjny, Bill Maher, prosi o się recesje bo tylko to moze usunąć Trumpa z Białego Domu a Johnny Depp zastanawia się kiedy był ostatni raz gdy aktor dokonał zamachu na prezydenta. 

Po nim Madonna wyznaje że często myśli o wysadzeniu w powietrze Białego Domu a po niej rapper, Snoop Dogg, strzela Trumpwi w głowę.


Oto dobrze udokumentowana "Kultura" lewicy w pełnej krasie. Jeśli to wam przypomina zachowania Totalnej Opozycji to wcale mnie to nie zdziwi.

Teraz wideo o którym mowa: