78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, September 18, 2018

Atak NYT na prezydenta Duda: Duda ma w Trumpie sojusznika mimo tego, że zmusza sądy do posłuszeństwa

Wprost:  "Polski przywódca ma w Trumpie sojusznika nawet wtedy, gdy zmusza sądy do posłuszeństwa" – ocenia New York Times (NYT). W dniu wizyty polskiej głowy państwa amerykański dziennik publikuje obszerny tekst, w którym z dużą dozą krytycyzmu opisuje pisowską reformę sądownictwa. 

Oczywiście, trudno się było spodziewać czegoś innego skoro dla NYT to wspaniała gratka. Mogą zaatakować Polskę, co robią niemal zawsze, i mogą zaatakować Trumpa, co robią codziennie, w tym samym czasie. Tym razem nie musza sami zmyślać horrorów o Polsce, materiałów dostarcza im "totalna opozycja". Na pewno liczą na o, ze ogłupiali i zawzięci wrogowie Trumpa tym razem uwierzą w to co NYT pisze o Polsce.

Teraz z niecierpliwością czekam na chwile czasu aby zobaczyć co o Polsce napisał Washington Post gdzie pracuje małżonka pana Sikorskiego.

link Wprost

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.