78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, September 29, 2018

Szukamy polskich produktów łatwo dostępnych w USA

Donosiłem już o tym na Facebook-u, motywowani zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania niepodległości od tygodnia gromadzimy informacje o polskich produktach dostępnych w USA za pośrednictwem Amazon. Oczywiście pierwsze pytanie które można zadać to: dlaczego tylko Amazon?

Amazon nie jest tylko największą witryną sprzedaży w USA czy na Świecie, jest także witryną do której Amerykanie maja największe zaufanie. Wcale nie jest łatwo zacząć tutaj sprzedawać a bardzo łatwo wylecieć. Liczy się tutaj klient i Amazon ma już legendarne podejście do tych którzy nie tylko oszukują ale zle traktują lub ignorują klienta. Dlatego każda licząca się marka jest tutaj obecna i dlatego my obraliśmy Amazon jako punkt odniesienia.

Dlatego, z jednej strony, milo widzieć tutaj naprawdę dobre polskie produkty. Z drugiej strony ze zdumienia przecieramy oczy gdy widzimy niefrasobliwość niektórych polskich marek. Jak można bowiem spodziewać się sukcesu żądając 100 (sto) dolarów za pare butów dla dziecka? Lub 100 dolarów za krople do oczu? Amerykanie mogą bye bardzo bogaci ale są tez praktyczni. 

Wracaj ac do fajnych polskich marek, polecam zabawki dla dzieci firmy Cobi i kosmetyki kilku polskich firm. Przyjdzie tutaj i sami je odkryjcie.

Przy okazji prośba: jeśli znasz polskie produkty które są na Amazon a my ich nie znaleźliśmy to natychmiast daj znać. Najlepiej przez Facebook 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.