On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, January 17, 2019

Tylko w USA: Trump odwołał zagraniczny wyjazd Nancy Pelosi (aktualizacja)

Prezydent Trump w ostatniej chwili odwołał zagraniczny wyjazd Nancy Pelosi do Brukseli, Egiptu i Afganistanu nie pozwalając jej na użycie samolotu rządowego.

Oto treść jego listu do Pelosi:
"Z powodu zamknięcia rządu, z przykrością informuję, że Twoja podróż do Brukseli, Egiptu i Afganistanu została odroczona. Przełożymy tę siedmiodniową wycieczkę na okres po zakończeniu Shutdown. W świetle faktu, że 800 000 amerykańskich pracowników nie otrzymuje wynagrodzenia, jestem pewien, że zgodziłbyś się, że odłożenie tej podróży będącej częścią kampanii public relations jest całkowicie odpowiednie "- napisał Trump w liście do Pelosi. "Uważam również, że w tym momencie byłoby lepiej, gdybyś była w Waszyngtonie, negocjując ze mną i dołączyła do starań aby zakończyć Shutdown. Oczywiście, jeśli chcesz odbyć swoją podróż używając regularne linie lotnicze, to z pewnością będzie to twoja prerogatywa "- dodał.

Jeden z komentatorów zwrócił uwagę, że Pelosi jadąc w ta podróż i swoja nieobecnością przypieczętowała by nie wypłacenie wynagrodzeń za następny okres pracy.

Jak donoszą media Pelosi dowiedziała się o odmowie w drodze na lotnisko.

Aktualizacja: mamy video z autobusem z Demokratami krążącym bez celu po Waszyngtonie. Na pokładzie sami Demokraci którzy myśleli ze jada na darmowa 7-dniowa wycieczkę. (Nam wszystkim serce się kraja :)Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.