78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, February 19, 2019

Nastolatek żąda od Washington Post 250 milionów, IPN powinien zrobić to samo

Trzy tygodnie temu pisałem o tym, że "Amerykańskie lewicowe media na naszych oczach niszczą życie grupie nastolatków". Dzisiaj adwokat jednego z nich złożył pozew przeciwko Washington Post na nie małą sumę 250 milionów dolarów. To co spotkało jego, jego rodzinę i kolegów w pełni uzasadnia jego działania a ci co pisali o nim nieprawdę mieli szanse za to przeprosić aby uniknąć takiego procesu. Wielu te groźby zignorowało w tym prawdopodobnie WaPo.

To świetna okazja aby polski IPN zrobił to samo w naszym imieniu i wytoczył proces(y) przeciwko MSNBC na podobną sumę za słowa Andrei Mitchell. Czas skończyć z próbami karania na kilka lub kilkanaście tysięcy złotych za oszczerstwa wobec Polski i Polaków. Najlepiej wytaczać takie procesy w USA aby ci co oczerniają Polskę i Polaków zaczęli się bać. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.