On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, February 19, 2019

Nastolatek żąda od Washington Post 250 milionów, IPN powinien zrobić to samo

Trzy tygodnie temu pisałem o tym, że "Amerykańskie lewicowe media na naszych oczach niszczą życie grupie nastolatków". Dzisiaj adwokat jednego z nich złożył pozew przeciwko Washington Post na nie małą sumę 250 milionów dolarów. To co spotkało jego, jego rodzinę i kolegów w pełni uzasadnia jego działania a ci co pisali o nim nieprawdę mieli szanse za to przeprosić aby uniknąć takiego procesu. Wielu te groźby zignorowało w tym prawdopodobnie WaPo.

To świetna okazja aby polski IPN zrobił to samo w naszym imieniu i wytoczył proces(y) przeciwko MSNBC na podobną sumę za słowa Andrei Mitchell. Czas skończyć z próbami karania na kilka lub kilkanaście tysięcy złotych za oszczerstwa wobec Polski i Polaków. Najlepiej wytaczać takie procesy w USA aby ci co oczerniają Polskę i Polaków zaczęli się bać.