On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, February 3, 2019

Tylko w USA: Demokratów problem z demokracją i rasizmem

W USA, podobnie jak w Polsce, ci którzy "walczą" z hejtem lub rasizmem mają niesamowite problemy z tym tematem we własnym ogródku. W Polsce "obrońcy demokracji" i wojownicy "poprawności politycznej" (podobno walczący także z hejtem) atakują bezbronną kobietę przed budynkiem TVP. W Ameryce świeżo upieczony gubernator stanu Virginia a także "bohater" walki o prawo kobiet do aborcji nawet w czasie (lub nawet po) porodu pokazuje "swoją prawdziwą twarz" bo swego czasu mógł mieć rasistowskie wyskoki.

Normalnie można by taka historie wrzucić do kosza na śmieci i powiedzieć, że co z tego to było dawno temu i on głupim nastolatkiem ale...

Cofnijmy się kilka tygodni wstecz gdy sędzia Brett Kavanaugh przechodził przez "drogę przez mękę" potocznie nazywany także jako "proces konfirmacji do sądu najwyższego" i przyjrzyjmy się temu jak dalece posunęli się Demokraci aby go odrzucić i zniszczyć mu życie. Znaleźli kilka kobiet które twierdziły ze 30 kilka lat temu miał ochotę je zgwałcić, jedna z nich miała nawet w pamięci jego obraz gdy to przychodzi mu do głowy. Nie mieli żadnych dowodów, zdjęć ani świadków ale to i tak wystarczyło aby przez kilka tygodni nazywać go gwałcicielem (niektórzy w dalszym ciągu go tak nazywają bo w USA osoby publiczne nie mają w zasadzie żadnych szans w sądzie). Wszystkie te panie zniknęły z życia publicznego zaraz po jego wyborze. 


Teraz mamy faceta którego zdjęcie jest opublikowane w księdze pamiątkowej. Jego twarz jest pomalowana na czarno bo udawał murzyna (w Ameryce prawdziwi murzyni nie byli i nie są tym zachwyceni). A co on na to? On twierdzi, że to nie on (proste prawda?). To w prawdzie większości jego krytyków nie wystarczyło ale wyraźnie widać, że niektórzy już chętnie spuszczają z tonu. Waszyngton Post już pisze, ze Trump i tak jest większym rasistą i powinien się zamknąć bo Trump nie zmarnował okazji do wytknięcia Demokratom ich hipokryzji.Mało tego, rok temu ten sam facet, wtedy jeszcze kandydat na gubernatora, puścił w obieg filmik w którym Republikanie, czytaj jego kontrkandydat, jeżdżą po okolicznych osiedlach małą ciężarówką (powyżej) z konfederacką flagą i próbują rozjechać dzieci kolorowych imigrantów (powyżej - proszę zwrócić uwagę na to że jedno dziecko jest czarne a drugie muzułmanką, trzecie jest latynoskie).

Aby było weselej, CNN w swoim reportażu na ten temat automatycznie poinformowało, że on jest Republikaninem. Widocznie zrobili to według swojej formuły: "biały + republikanin = rasista".

No i komu tu uwierzyć na słowo. Swoją drogą znając liberalne media jestem pewien że w poniedziałek ten temat zniknie "z ekranu."