Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, February 3, 2019

Tylko w USA: Demokratów problem z demokracją i rasizmem

W USA, podobnie jak w Polsce, ci którzy "walczą" z hejtem lub rasizmem mają niesamowite problemy z tym tematem we własnym ogródku. W Polsce "obrońcy demokracji" i wojownicy "poprawności politycznej" (podobno walczący także z hejtem) atakują bezbronną kobietę przed budynkiem TVP. W Ameryce świeżo upieczony gubernator stanu Virginia a także "bohater" walki o prawo kobiet do aborcji nawet w czasie (lub nawet po) porodu pokazuje "swoją prawdziwą twarz" bo swego czasu mógł mieć rasistowskie wyskoki.

Normalnie można by taka historie wrzucić do kosza na śmieci i powiedzieć, że co z tego to było dawno temu i on głupim nastolatkiem ale...

Cofnijmy się kilka tygodni wstecz gdy sędzia Brett Kavanaugh przechodził przez "drogę przez mękę" potocznie nazywany także jako "proces konfirmacji do sądu najwyższego" i przyjrzyjmy się temu jak dalece posunęli się Demokraci aby go odrzucić i zniszczyć mu życie. Znaleźli kilka kobiet które twierdziły ze 30 kilka lat temu miał ochotę je zgwałcić, jedna z nich miała nawet w pamięci jego obraz gdy to przychodzi mu do głowy. Nie mieli żadnych dowodów, zdjęć ani świadków ale to i tak wystarczyło aby przez kilka tygodni nazywać go gwałcicielem (niektórzy w dalszym ciągu go tak nazywają bo w USA osoby publiczne nie mają w zasadzie żadnych szans w sądzie). Wszystkie te panie zniknęły z życia publicznego zaraz po jego wyborze. 


Teraz mamy faceta którego zdjęcie jest opublikowane w księdze pamiątkowej. Jego twarz jest pomalowana na czarno bo udawał murzyna (w Ameryce prawdziwi murzyni nie byli i nie są tym zachwyceni). A co on na to? On twierdzi, że to nie on (proste prawda?). To w prawdzie większości jego krytyków nie wystarczyło ale wyraźnie widać, że niektórzy już chętnie spuszczają z tonu. Waszyngton Post już pisze, ze Trump i tak jest większym rasistą i powinien się zamknąć bo Trump nie zmarnował okazji do wytknięcia Demokratom ich hipokryzji.Mało tego, rok temu ten sam facet, wtedy jeszcze kandydat na gubernatora, puścił w obieg filmik w którym Republikanie, czytaj jego kontrkandydat, jeżdżą po okolicznych osiedlach małą ciężarówką (powyżej) z konfederacką flagą i próbują rozjechać dzieci kolorowych imigrantów (powyżej - proszę zwrócić uwagę na to że jedno dziecko jest czarne a drugie muzułmanką, trzecie jest latynoskie).

Aby było weselej, CNN w swoim reportażu na ten temat automatycznie poinformowało, że on jest Republikaninem. Widocznie zrobili to według swojej formuły: "biały + republikanin = rasista".

No i komu tu uwierzyć na słowo. Swoją drogą znając liberalne media jestem pewien że w poniedziałek ten temat zniknie "z ekranu."


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.