Nasze Projekty / Our Projects

Support our Indiegogo campaign. Its goal is to finance a self-publication of a book titled: "Battle of Warsaw: The forgotten battle also known as the Miracle of the Vistula that prevented the new European War and Bolshevik Revolution in the West"

Please follow and support our second important project: Killing Warsaw. A book, a website and a Facebook page.

Wspomóż kampanię crowdfunding-ową na Indiegogo. Celem kampanii jest wsparcie finansowe publikacji na Amazon książki w języku angielskim o Bitwie Warszawskiej.

Prosimy obserwować i wspomagać nasz drugi autorski projekt: Killing Warsaw który obejmuje dwie książki, website i stronę na Facebook.


Friday, April 12, 2019

Trump potwierdza, że DHS „zdecydowanie rozważa” umieszczenie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych

Tylko w USA: Prezydent Trump umocnił stanowisko administracji wobec nielegalnej imigracji potwierdzając, że Biały Dom rozważa umieszczenie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych. "Z uwagi na fakt, że Demokraci nie chcą zmienić naszych bardzo niebezpiecznych przepisów imigracyjnych, bierzemy mocno pod uwagę, umieszczanie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych. Tylko radykalna lewica zawsze wydaje się mieć politykę otwartych granic i otwartych rąk - więc to powinno uczynić ich bardzo szczęśliwymi!" Trump napisał w mediach społecznościowych.

The Washington Post twierdzi, że ten krok został zaplanowany jako sposób odwetu na politycznych przeciwnikach Trumpa. A ich nagłówek brzmi: „Biały Dom proponuje uwolnienie złapanych imigrantów w miastach sanktuariów, celując we wrogów politycznych”. 

Republikanie nie omieszkali już zapytać: Dlaczego to ma być odwet? Czyż Demokraci tego nie chcą? Czyż Nancy Pelosi nie nazwała nielegalnych „małymi darami miłości”? I czy San Francisco nie jest szczęśliwie oferując schronienie dla nielegalnych łamiąc prawo federalne?

Dlaczego władze miast azylowych nie dzwonią do Białego Domu i nie mówią:"W końcu jesteśmy na tej samej stronie. Z przyjemnością ich weźmiemy. Z radością przyjmiemy te małe dary miłości?"