Friday, April 12, 2019

Trump potwierdza, że DHS „zdecydowanie rozważa” umieszczenie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych

Tylko w USA: Prezydent Trump umocnił stanowisko administracji wobec nielegalnej imigracji potwierdzając, że Biały Dom rozważa umieszczenie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych. "Z uwagi na fakt, że Demokraci nie chcą zmienić naszych bardzo niebezpiecznych przepisów imigracyjnych, bierzemy mocno pod uwagę, umieszczanie nielegalnych imigrantów w miastach azylowych. Tylko radykalna lewica zawsze wydaje się mieć politykę otwartych granic i otwartych rąk - więc to powinno uczynić ich bardzo szczęśliwymi!" Trump napisał w mediach społecznościowych.

The Washington Post twierdzi, że ten krok został zaplanowany jako sposób odwetu na politycznych przeciwnikach Trumpa. A ich nagłówek brzmi: „Biały Dom proponuje uwolnienie złapanych imigrantów w miastach sanktuariów, celując we wrogów politycznych”. 

Republikanie nie omieszkali już zapytać: Dlaczego to ma być odwet? Czyż Demokraci tego nie chcą? Czyż Nancy Pelosi nie nazwała nielegalnych „małymi darami miłości”? I czy San Francisco nie jest szczęśliwie oferując schronienie dla nielegalnych łamiąc prawo federalne?

Dlaczego władze miast azylowych nie dzwonią do Białego Domu i nie mówią:"W końcu jesteśmy na tej samej stronie. Z przyjemnością ich weźmiemy. Z radością przyjmiemy te małe dary miłości?"

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.