Nasz Projekt / Our Project: KILLING WARSAW

Start a New Year with following our important project: Killing Warsaw. A book, a website and a Facebook page.
Zacznij Nowy Rok obserwując i wspomagając nasz autorski projekt: Killing Warsaw który obejmuje dwie książki, website i stronę na Facebook.


Sunday, January 12, 2020

Polonia a sprawa polska

Jeden post na Facebook Groups zaangażował 300+ osób
Wszystko wskazuje na to, że stoimy w obliczu ogromnej rosyjskiej kontrofensywy pamięciowej związanej z rocznicami drugiej wojny światowej.

Niedawna rezolucja Parlamentu Europejskiego, przypominająca o roli paktu Ribbentrop-Mołotow w doprowadzeniu do wybuchu II wojny światowej i stawiająca na jednym poziomie reżym nazistowski i komunistyczny ... stała się powodem silnej irytacji rosyjskiego kierownictwa i samego Putina. (niezalezna.pl

Rosyjska ofensywa propagandowa przy współpracy wpływowych organizacji żydowskich w USA moze nam wszystkim, w tym także Polonii amerykańskiej, przynieść ogromne szkody, dlatego musimy temu przeciwdziałać jako społeczność i indywidualnie. 

Musimy wspierać, także finansowo, różne inicjatywy mające za zadanie upamiętnianie bohaterstwo Polaków. Takie wsparcie moze mieć różne formy. Możemy kupować książki na Amazon, możemy prenumerować polonijne gazety lub periodyki. W mediach społecznościowych takich jak Facebook możemy znaleźć dziesiątki, jeśli nie setki, grup zajmujących się historią pierwszej i drugiej wojny światowej i tam możemy pisać posty lub "lajkować" posty innych. 

Jedno co nie możemy robić to biernie przyglądać się kłamstwom Putina.