Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, April 14, 2020

Michelle Obama popiera głosowanie korespondencyjne

Michelle Obama ma zamiar poprzeć plan rozszerzenia głosowania korespondencyjnego związany z epidemią Koronawirusa, w Ameryce.

Dla Demokratów to jest bardzo ważne bo wszyscy czekali na to kiedy w końcu były prezydent z małżonką zdecydują się na wyjście z cienia by oficjalnie poprzeć kandydaturę Joe Bidena.

"Nie ma żadnego politykierstwa w dążeniu do wywiązania się z obietnicy danej naszemu narodowi rozszerzenia demokracji którą wszyscy bardzo cenimy, obietnicy obrony naszych sąsiadów, przyjaciół i ukochanych gdy korzystają z tej cechy amerykańskiego stylu życia." - napisała była pierwsza dama.

Ciekawe co na to powie Totalna Opozycja w Polsce bo wygląda na to, że mają "mały kłopot". Tym bardziej, że zarówno Totalna Opozycja w Polsce jak i w Ameryce jest finansowana przez tych samych ludzi. 

// W normalnych czasach uważałem, że głosowanie korespondencyjne jest dużym zagrożeniem dla demokracji ze względu na łatwość oszustw przy składaniu głosów, "gubieniu" głosów niechcianych (cos co miało miejsce w moim stanie i z czego nikt nie został rozliczony), dodawaniu lub zamienianiu głosów, i w końcu liczeniu ich. Ale, jeśli nie ma innej możliwości to takie glosowanie można przeprowadzić w trybie awaryjnym i jednorazowym. Tym razem, skoro to jest tak łatwe, zamierzam oddać swój głos bo uważam to za bardzo ważne. Chociaż by po to aby nikt nie mógł oddać głosu w moim imieniu.//


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.