Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, May 28, 2020

2.1 mln Amerykanów złożyło wniosek o bezrobocie w zeszłym tygodniu

Ponad 2.1 mln Amerykanów złożyło wniosek o bezrobocie w zeszłym tygodniu, zwiększając całkowitą utratę miejsc pracy do prawie 40 mln z powodu zamknięć związanych z koronawirusem.

Nowy raport, który obejmuje tydzień kończący się 23 maja, zwiększa 10-tygodniową sumę strat, od momentu gdy stany nakazały mieszkańcom pozostanie w domu i zmusiły "nie-strategicznie ważne" firmy do zamknięcia podwoi do blisko 40 milionów, stopy bezrobocia niewidzialnej od czasów Wielkiej Depresji lat 20-tych. 

Liczba kontynuowanych roszczeń Amerykanów którzy otrzymywali świadczenia przez co najmniej dwa tygodnie, spadła do 21,05 miliona, co stanowi spadek o około 3,86 miliona w stosunku do sumy z poprzedniego tygodnia - znak, że niektórzy Amerykanie zaczynają wracać do pracy.

Podczas gdy wydaje się, że liczba bezrobotnych osiągnęła szczyt ekonomiści sugerują, że znaczna część amerykańskiej siły roboczej może zobaczyć przedłużające się bezrobocie. Kongresowe Biuro Budżetowe, organ niepartyjny, wydało ponury raport sugerujący, że bezrobocie może pozostać na wysokości 8,6 procent do końca 2021 roku.

Nawet gdy poszczególne stany zaczynają ponownie otwierać swoje gospodarki, niektóre firmy zgłosiły komplikacje w przywracaniu pracowników do pracy - częściowo z powodu dodatkowych 600 USD tygodniowo zasiłków dla bezrobotnych co powoduje, ze niektórzy z nich dostają więcej w zasiłkach niż zarabiali.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.