Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, May 23, 2020

USA: Dramatyczny spadek przypadków koronawirusa w wielu stanach

Dr Deborah Birx, koordynator działań Białego Domu ws. koronawirusa, ogłosiła w piątek „dramatyczny spadek” liczby zgonów i hospitalizacji w całym kraju, szczególnie w rejonie metra w Nowym Jorku.

„Dramatyczny spadek w poszczególnych stanach” zaobserwowano również w pozytywnych wskaźnikach testów na infekcje, ponieważ możliwości testowe zostały rozszerzone, powiedziała Birx podczas konferencji z reporterami. Birx powiedziała, że każdy stan osiągnął próg 2 procent, aby rozpocząć ponowne otwarcie zgodnie z wytycznymi Białego Domu.

W piątek prezydent Trump ogłosił, że domy kultu są „niezbędne” i wezwał gubernatorów do ich otwarcia. Trump ogłosił zasady dotyczące kościołów, synagog i meczetów podczas krótkiej konferencji w Białym Domu. „Niektórzy gubernatorzy uznali sklepy monopolowe i kliniki aborcyjne za niezbędne” - powiedział Trump. „Ale pominęli kościoły i inne domy kultu. To nie jest w porządku więc koryguję tę niesprawiedliwość i nazywam domy kultu niezbędnymi.” 

Prokurator generalny, William Barr, ostrzegł już w zeszłym miesiącu, że ograniczenia związane z koronawirusem przez władze stanowe i lokalne powinny być stosowane równomiernie, a nie wyodrębniać organizacje religijne.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.