Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, August 31, 2020

Kongresmeni wzywają do zbadania kto finansuje protesty


 Kongresmen Ken Buck i senator Rand Paul wzywają do wszczęcia dochodzenia w sprawie tego, kto finansuje te gwałtowne zamieszki.

Seantor Paul, który wraz z małżonką był w zeszlym tygodniu zaatakowany przez protestujących ujawnił, że niektórzy z nich faktycznie mieszkali w tym samym hotelu - i na tym samym piętrze - co on i jego żona. Niektórzy byli nawet tak blisko, jak sąsiedni pokój.

Oni rozmawiali ze sobą o swojej działalności, a nawet mówili, że myślą, że jesteśmy na tym piętrze” - napisał Paul. „Musieliśmy opracować plan z policją Kapitolu, aby o trzeciej rano wydostać się w bezpieczne miejsce”.

Moje pytanie brzmi: kim są ci ludzie?” - pisze Paul „Kto zapłacił za ich pokoje hotelowe? Kto ich przywiózł? Organy ścigania muszą przyjrzeć się finansowaniu brutalnej działalności przestępczej, takiej jak ta. A Demokraci muszą się z tym skonfrontować. To jest zorganizowane. To zagraża życiu. Tu nie chodzi o Black Lives tylko o jakiegokolwiek życie; chodzi o anarchię i zniszczenie ”.Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.