On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, August 31, 2020

Kongresmeni wzywają do zbadania kto finansuje protesty


 Kongresmen Ken Buck i senator Rand Paul wzywają do wszczęcia dochodzenia w sprawie tego, kto finansuje te gwałtowne zamieszki.

Seantor Paul, który wraz z małżonką był w zeszlym tygodniu zaatakowany przez protestujących ujawnił, że niektórzy z nich faktycznie mieszkali w tym samym hotelu - i na tym samym piętrze - co on i jego żona. Niektórzy byli nawet tak blisko, jak sąsiedni pokój.

Oni rozmawiali ze sobą o swojej działalności, a nawet mówili, że myślą, że jesteśmy na tym piętrze” - napisał Paul. „Musieliśmy opracować plan z policją Kapitolu, aby o trzeciej rano wydostać się w bezpieczne miejsce”.

Moje pytanie brzmi: kim są ci ludzie?” - pisze Paul „Kto zapłacił za ich pokoje hotelowe? Kto ich przywiózł? Organy ścigania muszą przyjrzeć się finansowaniu brutalnej działalności przestępczej, takiej jak ta. A Demokraci muszą się z tym skonfrontować. To jest zorganizowane. To zagraża życiu. Tu nie chodzi o Black Lives tylko o jakiegokolwiek życie; chodzi o anarchię i zniszczenie ”.