On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, August 14, 2020

Senatorzy wzywają Chiny do spłaty stuletniego długu w wysokości 1,6 biliona dolarów


Senator Martha McSally, Republikanka z Arizony, przedstawiła w czwartek rezolucję wzywającą Chiny do spłaty amerykańskim posiadaczom obligacji ponad 1,6 biliona dolarów długu państwowego, wraz z odsetkami, sprzed rządów komunistycznych w tym kraju.

Rezolucja została poparta przez senatora Marsha Blackburn, Republikanina z Tennessee, a do w Kongresie będzie prowadzona przez kongresmena Marka Greena, R-Tennessee. Uchwałom na razie brakuje mocy prawa, ale odzwierciedlają wolę prawodawców.

„Chiny wielokrotnie nie wywiązywały się ze swoich zobowiązań wobec Ameryki, zabierając pieniądze i pracę amerykańskim rodzinom” - powiedziała McSally. „Cóż, to nadużycie się kończy. Rozliczamy Chiny za ich dług i za uwolnienie koronawirusa na świat. Żądamy od Chin zwrotu 1,6 biliona dolarów, które są winne amerykańskim rodzinom ”.

Obligacje, które są zabezpieczone złotem, zostały wyemitowane przez Republikę Chińską już w 1912 r. Przywódcy rządu uciekli na Tajwan po zakończeniu rewolucji Mao Zedonga w 1949 r. Pekin utrzymuje, że Tajwan jest częścią Chin dlatego według międzynarodowych praw, następcy rządów są odpowiedzialni za długi swoich poprzedników.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.