Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, September 5, 2020

Agresja organizacji Black Lives Matter i jej aktywistów rośnie dzięki politykom

Aktywista BLM kończy "impreze" w restauracji

 W Ameryce mamy teraz fenomen jednej idei, Black Lives Matter (BLM), i dwóch całkowicie rożnych interpretacji. Pierwsze to sprzeciw Afroamerykanów przeciwko częstej i czasami bezpodstawnej brutalności policji przeciwko nim, sprzeciw do którego dołączyli także biali obywatele. Druga część fenomenu to fakt, często niezauważany przez normalnych ludzi sprzeciwiających się bezprawiu niektórych osobników w szeregach policji, że Black Lives Matter to radykalna organizacja lewicowa która powstała już za prezydenta Obamy, i przez niego popierana, która nie cofała się już wtedy przed agresywnością wobec wszystkich którzy nie mieli ochoty mocno i werbalnie jej popierać. 

Teraz w cichym sojuszu z Antifą BLM zaczyna terroryzować ludzi gdzie tylko popadnie, a zwłaszcza tam gdzie mają na to ciche przyzwolenie polityków partii Demokratycznej. Dlatego nie jest dziełem przypadku to, ze ataki BLM i Anify mają zazwyczaj miejsce w miastach i stanach rządzonych przez Demokratów.

Najnowszy przypadek takiego ataku w Rochester NY (rządzony przez Afroamerykankę a partii Demokratycznej) został uwieczniony na poniższym wideo. 


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.