On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, September 7, 2020

Protesty w sąsiedztwie domu Nancy Pelosi


 Protestujący zbierają się w sąsiedztwie domy Nancy Pelosi w San Francisco, zawieszają lokówki do włosów. Według raportów niektórzy protestujący zostali opisani jako wściekli klienci salonu który Pelosi odwiedziła. 

„To, co zrobiła, to policzek nie tylko właścicielki salonu, ale każdej kobiety, każdego mężczyzny, każdej osoby bezrobotnej w stanie Kalifornia, która straciła pracę i środki do życia, z których wielu to moi przyjaciele” - powiedział jeden z protestujących. Donosiła telewizja KRON-TV z San Francisco.

Salony fryzjerskie w San Francisco były zamknięte od marca i otrzymały powiadomienie (po tym incydencie), że mogą zostać ponownie otwarte od 1 września tylko dla usług fryzjerskich na świeżym powietrzu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.