Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, September 7, 2020

Protesty w sąsiedztwie domu Nancy Pelosi


 Protestujący zbierają się w sąsiedztwie domy Nancy Pelosi w San Francisco, zawieszają lokówki do włosów. Według raportów niektórzy protestujący zostali opisani jako wściekli klienci salonu który Pelosi odwiedziła. 

„To, co zrobiła, to policzek nie tylko właścicielki salonu, ale każdej kobiety, każdego mężczyzny, każdej osoby bezrobotnej w stanie Kalifornia, która straciła pracę i środki do życia, z których wielu to moi przyjaciele” - powiedział jeden z protestujących. Donosiła telewizja KRON-TV z San Francisco.

Salony fryzjerskie w San Francisco były zamknięte od marca i otrzymały powiadomienie (po tym incydencie), że mogą zostać ponownie otwarte od 1 września tylko dla usług fryzjerskich na świeżym powietrzu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.