Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 10, 2020

Biały Dom przygotowuje nowy "stimulus" warty 1.8B


 Biały Dom przygotowuje się do zaoferowania nowej umowy na pomoc w związku z koronawirusem w wysokości 1,8 biliona dolarów dwa dni po tym, jak prezydent Trump odwołał negocjacje w sprawie kolejnej rundy pomocy dla amerykańskich pracowników i firm, które wciąż cierpią po pandemii.

Oczekiwano, że sekretarz skarbu Steven Mnuchin omówi tę propozycję - największą dotychczas ze strony administracji Trumpa - z przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi.

Ale...

Lider Republikanów, Mitch McConnel, obawia się, że nie dojdzie do porozumienia przed wyborami bo niektórym politykom, w domyśle, Nancy Pelosi, nie chodzi o pomoc tym co ucierpieli z powodu Covoid-19 tylko o wygranie wyborów. Dlatego żądania Demokratów są tak wygórowane i Pelosi nie chce ustąpić nawet na krok.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.