On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, October 14, 2020

Pelosi zaatakowała reportera CNN, swojego największego politycznego partnera


 Nawet ludzie z jej własnego obozu politycznego, w tym także CNN, widza już, że Pelosi nie pertraktuje z Białym Domem w dobrej wierze. Wczoraj doszło do niesłychanego, CNN jest tubą propagandową Demokratów, i gwałtownego spięcia na antenie telewizyjnej.

Nancy Pelosi oskarżyła we wtorek prezentera CNN, Wolfa Blitzera, o bycie "apologetą ... stanowiska republikanów" podczas oszałamiającego wywiadu, w którym wyraźnie poczuła się sfrustrowana pytaniami prowadzącego program "The Situation Room".

Fajerwerki zaczęły się, gdy Blitzer zapytał Pelosi, dlaczego "nie przyjmie najnowszej oferty stymulacyjnej prezydenta".

"Mam nadzieję, że zadasz to samo pytanie Republikanom, dlaczego nie chcą zaspokoić potrzeb narodu amerykańskiego" - odpowiedziała Pelosi.

Blitzer wtrącił się, mówiąc Pelosi, że Amerykanie "naprawdę potrzebują teraz pieniędzy" i zacytował Demokratycznego kongresmena Ro Khanna z Kalifornii, który powiedział: „Ludzie w potrzebie nie mogą czekać do lutego. 1,8 biliona dolarów to znacząca kwota i ponad dwukrotnie większa niż stymulus Obamy  (2008) ... Zawrzyj umowę... "

- "Więc co powiesz Ro Khannie?" - zapytał Blitzer.

„Mówię ci, że nie wiem, dlaczego zawsze jesteś apologetą - a wielu z twoich kolegów [jest] apologetami pozycji republikanów” - odparła Pelosi.

W tym momencie zamarła cala Ameryka bo ci co maja nieszczęście oglądać CNN wiedzą, że nikt nie był w tym momencie dalszym od prawdy. Co wieczór przecież CNN ogłasza, że ma nowy powód dla którego Trump powinien być "wywieziony na taczkach."