Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, October 18, 2020

Trzy największe miasta w USA zezwoliły na protesty feministek pomimo nakazów dystansowania społecznego


 Zorganizowane przez feministki "kobiece wiece" przeciwko prezydentowi Trumpowi i jego nominowanej do Sądu Najwyższego sędziny, Amy Coney Barrett, przetoczyły się w sobotę przez wiele miast, w tym Los Angeles, Waszyngton i Nowy Jork, pomimo trwających zakazów organizowania dużych zgromadzeń ze względu "dystansowanie społeczne."

W Ameryce taka sytuacja ma nawet nazwę "in-kind contribution" bo pozwala na pomoc kandydatowi lub partii, na wsparcie które pozornie nie ma wartości pieniężnej a w rzeczywistości ma.

W Nowym Jorku marsze miały miejsce wkrótce po tym, jak gubernator Andrew Cuomo zamknął szkoły i firmy oraz zakazał masowych zgromadzeń na Queens i Brooklynie. Zamknięcia dotknęły głównie dzielnice ortodoksyjnych Żydów, co skłoniło wielu mieszkańców społeczności do protestów przeciwko zamykaniu synagog w święta.

W międzyczasie Cuomo pokrzyżował plany zaplanowanego na poniedziałek 10 000-osobowego ślubu w Williamsburgu. W piątek biuro szeryfa w Nowym Jorku zarządziło odwołanie imprezy.

„Słuchajcie, możecie się ożenić. Po prostu nie możecie mieć 10 000 osób na swoim weselu - powiedział Cuomo. „Pod koniec dnia uzyskujecie ten sam wynik”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.