Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, October 30, 2020

Zaostrza się walka pomiędzy kandydatami, Trump chce wygrać także w Minnesocie


 Wbrew temu co mówią liberalne media Trump wcale nie myśli, że przegrywa tą kampanię. Trump jest tak pewny swego, że próbuje przeciągnąć na swoją stronę wyborców w stanach gdzie tradycyjnie wygrywają Demokraci, na przykład w Minnesocie. 

Wczoraj zarówno Biden jak i Trump byli na Florydzie, stan do którego wyjeżdża wielu emerytów ze względu na dobra pogodę i niskie podatki i który przeważył o przegranej Al Gora w 2000 roku.

Dzisiaj obaj przyjeżdżają do Minnesoty. Przyjazd Trumpa do tego stanu wzbudził zdumienie zwłaszcza wśród Demokratów którzy już świętują domniemane zwycięstwo i ostawiają się w kolejce po utratne posady w przyszłej administracji.

Kampania Trumpa już się skarży, że lokalne władze ograniczyły liczbę uczestników spotkania z Trumpem do 250.

Biden dzisiaj będzie także w Iowa i Wisconsin, natomiast Trump w Wisconsin i Michigan. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.