Thursday, November 5, 2020

Biden o krok od zwycięstwa ale, trudno powiedzieć jaki jest wynik na teraz (poprawka)

Trzy organizacje medialne, trzy wyniki - Polonia News

 Wszystko wskazuje na to, że Biden jest już o krok od zwycięstwa, ale nikt nie wie ile mu naprawdę brakuje głosów elektorów. Bałagan jaki wprowadzono do tegorocznych wyborów powoduje, że nikt nawet nie wie czy brakuje mu 6 (wg. Fox News), czy 17 (CNN) punktów. 

Jedno jest pewne. Ludzie Trumpa złożyli już protesty w Pensylwanii, Michigan, Georgii i Wisconsin. Wczoraj widzieliśmy bardzo dużo teorii spiskowych na temat glosowania w Wisconsin, Ktoś podliczył, że w tym stanie głosowało 89 procent uprawnionych do glosowania, co natychmiast budzi zdumienie bo takie rezultaty zdarzają się tylko w Rosji, Wenezueli i na Białorusi. Tłumaczenie władz tego stanu, że użyto błędnej formuły aby uzyskać taki wynik, nikomu nic nie pomogło bo wygląda dość pokrętnie. 

Później, ktoś wrzucił do sieci post w którym twierdził, że w Wisconsin oddano o 100 tysięcy głosów niż jest ludzi uprawnionych do glosowania co znowu rozgrzało różne teorie spiskowe. 

Innymi słowy bałagan jest ogromny.

Fakty są takie: jeszcze troche poczekamy na wynik tych wyborów. Tym bardziej, że tak jak w czeskim filmie nikt na razie nic nie wie.

POPRAWKA: Kampania Trumpa i Partia Republikańska w Georgii złożyły w środę pozew, twierdząc, że urzędnicy w hrabstwie zdominowanym przez na Demokratów liczą głosy które otrzymano po zamknięciu urn wyborczych we wtorek. Podobno jest świadek. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.