Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, November 2, 2020

Wybory: Liczenie głosów w krytycznym stanie będzie opóźnione Burmistrz Filadelfii w Pensylwanii, Pensylwania jest postrzegana jako jeden z najważniejszych stanów w tych wyborach, ostrzega mieszkańców, że liczenie nadanych kart do głosowania może potrwać kilka dni. 

Demokrata ostrzegł, że liczenie głosów nadesłanych poczta „z łatwością potrwa kilka dni” po dniu wyborów, co zwiększa prawdopodobieństwo, że do rozstrzygnięcia wyborów może upłynąć trochę czasu.

Bloomberg doniósł, że Filadelfia otrzymała już 400 000 list do głosowania i wskazał, że trzy czwarte wyborców to zarejestrowani Demokraci. Bloomberg uważa, że to miasto zadecyduje kto wygra w tym stanie.

Niestety, przedłużanie czasu na składanie głosów i na ich liczenie to znana taktyka Demokratów w rządzonych przez nich stanach gdy spodziewają się remisu lub przegranej. Legendarna jest już sprawa wyborów w zdominowanym przez Demokratów stanie Connecticut gdzie przedłużanie czasu na oddanie głosów i "niespodziewane odnajdywanie głosów na ich kandydatów" jest już tradycją.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.