Monday, December 21, 2020

Stymulus: Jest umowa, Kongres będzie dzisiaj głosował


 Lider republikańskiej większości w Senacie Mitch McConnell powiedział w niedzielny wieczór, że ustawodawcy osiągnęli długo oczekiwaną umowę o pomocy koronawirusowej, która ma zostać przegłosowana w poniedziałek.

Associated Press podało, że jeśli umowa zostanie sfinalizowana, będzie to największy środek wydatkowy, który łączy ulgę w COVID-19 z rządowym planem finansowym o wartości 1,4 biliona dolarów, który razem będzie wart 2,3 biliona dolarów.

W poniedziałek Izba i Senat będą głosować nad ustawą. Przed zebraniem pełnej Izby w celu głosowania, projekt ustawy musi najpierw przejść przez komisję ds. Regulaminu. Komisja Regulaminu Izby Reprezentantów może spotkać się już o 8 rano, aby przygotować projekt ustawy.

Według przywódców Kongresu umowa daje dodatkowe świadczenia dla bezrobotnych w wysokości 300 USD tygodniowo i 600 USD bezpośrednich płatności stymulacyjnych dla większości Amerykanów, a także nową rundę dotacji dla ciężko dotkniętych firm i pieniędzy dla szkół, pracowników służby zdrowia i ludzi zagrożonych eksmisją.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.