Wednesday, December 23, 2020

Trump żąda od Kongresu zwiększenia bezpośrednich płatności dla Amerykanów


 Prezydent Trump potępił dopier co uchwalony pakiet pomocy na rzecz COVID-19 w wysokości 900 miliardów dolarów we wtorek wieczorem jako „hańbę”, wzywając Kongres do zmiany ustawy i zwiększenia kwoty bezpośrednich płatności dla Amerykanów z 600 dolarów do 2 tysięcy i patrząc na to co Demokraci włożyli do tego pakietu trudno się z nim nie zgodzić. 

Oczywiście, wczoraj wieczorem CNN zrobiła wszystko aby "oglądacze" tej stacji uznali go za najgorszego zbrodniarza w historii.

„Proszę Kongres o poprawienie tej ustawy i zwiększenie absurdalnie niskich 600 dolarów do 2000 dolarów, czyli 4000 dolarów dla pary” - powiedział Trump w wideo opublikowanym na Twitterze.

Trump argumentował, że ustawa w obecnej formie, która obejmuje 1,4 biliona dolarów wydatków publicznych, „prawie nie ma nic wspólnego z COVID”. 

„Kongres znalazł mnóstwo pieniędzy dla obcych krajów, lobbystów i grup interesu, wysyłając niezbędne minimum Amerykanom, którzy tego potrzebują” - powiedział Trump.

Prezydent ostrzegł, że jeśli „marnotrawne i niepotrzebne rzeczy” nie zostaną usunięte z ustawodawstwa, kolejna administracja będzie musiała dostarczyć pakiet pomocy na COVID-19. 

„Może to będzie moja administracja” - dodał Trump. "My to zrobimy." 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.