On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, January 1, 2021

FDA chciało nałożyć opłaty na producentów którzy awaryjnie wyprodukowali środki odkażające


 Gorzelnie, które produkowały środki dezynfekujące do rąk w związku z niedoborem na początku tego roku, były zszokowane, gdy dowiedziały się w tym tygodniu, że Food and Drug Administration (FDA) obłożyła  ich opłatą w wysokości 14060 USD, ale w czwartek Departament Zdrowia i Opieki Społecznej nakazał FDA zaprzestanie egzekwowania opłat.

„Małe firmy, które podjęły walkę z COVID-19, powinny być pochwalone przez swój rząd, a nie opodatkowane za to” - powiedział w oświadczeniu szef sztabu HHS Brian Harrison.

Bezduszność urzędników federalnych czasami wręcz powala z nóg. Rzecznik FDA powiedział w czwartek Fox News, że te „opłaty od użytkowników zapewnią dodatkowe zasoby, które pomogą agencji w szybszym prowadzeniu naszych ważnych działań regulacyjnych i ostatecznie pomogą społeczeństwu uzyskać dostęp do innowacyjnych leków OTC”.

"Po tym wszystkim przychodzicie do nas i mówicie, że jesteśmy wam winni pieniądze? I tak samo jest z ludźmi, którzy wyprodukowali setki tysięcy butelek, jak ludzie, którzy zrobili 100? Istnieją małe destylarnie, które w tym roku nie osiągnęły nawet 15 000 dolarów przychodów" - powiedział Jason Barrett, właściciel Black Button Distilling w Nowym Jorku.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.