Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, January 4, 2021

Olbrzymia wpadka Trumpa która może go dużo kosztować


 Washington Post uzyskał nagranie rozmowy telefonicznej między Trumpem a sekretarzem stanu Georgii Bradem Raffenspergerem. W pewnym momencie rozmowy Trump podobno powiedział: „Chcę tylko tego. Chcę tylko znaleźć 11 780 głosów, czyli o jeden więcej niż potrzeba, by wygraliśmy w tym stanie.”

Oficjalnie Joe Biden wygrał ten stan 11 779 głosami.

W zasadzie w Ameryce nagranie rozmowy telefonicznej jest nielegalne, ten co chce to zrobić musi o tym poinformować swojego rozmówce. Ale, to już nie jest pierwszy raz gdy ktoś nagrywa rozmowę z Trumpem i później przekazuje jej kopie prasie lub telewizji. Dlatego, to że Trump znowu dał się nagrać jest wielkim zaskoczeniem. 

Tym razem to co Trump powiedział łatwo zinterpretować jako namawianie do złamania prawa i Demokraci już tak to traktują. Sa już nawet doniesienia, że może tym się zainteresować prokuratura.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.