KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Tuesday, March 16, 2021

Polityka energetyczna Bidena ma „pozytywny wpływ” na ceny ropy, „negatywny wpływ” na gospodarkę

Ceny z 9 marca na stacji Costco w Connecticut, 20 centów (około 10 procent) w 2 tygodnie

 Polityka energetyczna prezydenta Bidena ma „pozytywny wpływ” na ceny ropy i „negatywny wpływ na gospodarkę” - przekonywał Stephen Schork, szef Grupy Schork w poniedziałek w „Poranku z Marią” na Fox News.

Schork zwrócił uwagę na działania energetyczne Bidena, w tym anulowanie projektu rurociągu naftowego Keystone XL i tymczasowe zawieszenie wydawania pozwoleń na ropę i gaz na ziemiach i wodach  federalnych w serii nakazów mających na celu walkę ze zmianami klimatycznymi.

Prezydent Biden cofnął zezwolenie na rurociąg o długości 1700 mil pierwszego dnia swojego urzędowania, kończąc projekt, który miał zatrudnić ponad 11 000 Amerykanów w tym roku.

W uwagach wygłoszonych przez Bidena w styczniu przed podpisaniem nakazów wykonawczych w sprawie przeciwdziałania zmianom klimatycznym, prezydent wskazał na „kluczową część” swego planu „Build Back Better Recovery”, który, jak zauważył, „polega na budowie nowoczesnej, odpornej infrastruktury klimatycznej i przyszłości czystej energii, która stworzy miliony dobrze płatnych miejsc pracy dla związkowców.”

Ceny ropy i benzyny rosną ponieważ z powodow politycznych sztucznie spada produkcja i podaż.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.