Thursday, March 18, 2021

Skandal z gubernatorem Andrew Cuomo jest znacznie większy niż przyznają to media


 Z tego co słyszymy prawdziwy skandal którego głównym bohaterem jest Andrew Cuomo to nie skandal obyczajowy, który jest teraz używany przez partie demokratyczna i media głównego nurtu jako zasłona dymna, ale skandal z jego zarządzeniem aby staruszków chorych na Covid-19 nie umieszczać w szpitalach a trzymać w domach starości wśród (jeszcze) zdrowych mieszkańców. Po kilku miesiącach ten nakaz został cofnięty a porażające statystyki ukryte aby nie miały do nich władze federalne które nabrały podejrzeń. 

Z tego co wiemy nie ma jeszcze na to wszystko stu procentowych dowodów ale nawet takie gazety jak Wall Street Journal i The New York Times zaczynają do nich docierać. 

W ostatnich dniach Fox News i Sean Hannity donosili, że podobna sytuacja zaistniała w domach opieki nad osobami upośledzonymi ale ten same nakazy nigdy nie zostały cofnięte a ich pracownicy są szantażowani aby nie ujawniać jaka sytuacja tam zaistniała. 

Druga strona medalu to fakt, że gubernatorzy innych stanów dosłownie skopiowali działania Cuomo w walce z Covid-19. Możliwe, że właśnie z tego powodu partii Demokratycznej wcale sie nie spieszy do śledztw w tej sprawie. Zbyt wiele głów  by poleciało.