On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, April 14, 2021

Czarnoskóry dziennikarz ma zablokowane konto na Twitterze za krytykę działaczki BLM


 Jason Whitlock nie chce się ugiąć po tym, jak Twitter blokuje go za krytykowanie olbrzymich zakupów domu założycielki BLM. 

„Nie pobiegnę, żeby złożyć Twitterowi daniny kiedy nie zrobiłem nic złego” - powiedział w poniedziałek czarnoskóry felietonista.

Whitlock napisał uszczypliwy post pod adresem Patrisse Cullors po tym, jak podobno kupiła sobie dom za 1,4 miliona dolarów w Topanga Canyon, eleganckiej enklawie w Los Angeles, w której tylko 1,4% mieszkańców to Czarni.

„Ona jest ze swoim ludem!” Whitlock napisał sarkastycznie, podając link do artykułu o zakupie pani Cullors na blogu celebrytów Dirt.com.

Pomimo tego, że jego post nie zawiera adresu i pomimo faktu, że inne media informowały o nowym domu Cullors - w tym The Grio i New York Post - Whitlock został poinformowany w piątek, że naruszył zasady Twittera dotyczące publikowania prywatnych informacji.

Dokładne tłumaczenie jego postu: "Założycielka Black Lives Matter kupiła dom za 1,4 miliona dolarów w Topanga, w którym Czarni mieszkańcy stanowią 1,4 procent populacji. Ona jest ze swoimi ludźmi!

-- Teraz spodziewam się, ze Facebook znowu zablokuje moje konto, tym razem na pare miesięcy. Nie dość, ze piszę w krytycznym tonie o działaczce BLM, to podaję nazwę miejscowości gdzie zamieszkała, a na dodatek krytykuje Twittera. Trzy (3) przestępstwa przeciwko "sprawiedliwości społecznej". PN