On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, May 28, 2021

Biały Dom przedstawił propozycję budżetu w wysokości 6 bilionów dolarów

Fox Business

 W piątek Biały Dom przedstawił propozycję budżetu w wysokości 6 bilionów dolarów na rok fiskalny 2022, która podniosłaby poziom zadłużenia do najwyższego poziomu od czasów II wojny światowej, a Republikanie na Kapitolu nazywają tę propozycję „martwą w chwili przybycia” do Kongresu.

„To zdumiewające, jak niewiele tych podatków, drukowania pieniędzy i pożyczek w rzeczywistości przyniesie korzyści amerykańskim rodzinom” - powiedział senator McConnel, Republikanin z Kentucky, o propozycji. „Pieniądze po prostu zniknęłyby w milionie miernych socjalistycznych marzeń, od dopłat do samochodów elektrycznych, przez zniechęcające do pracy programy socjalne, po kierowane przez Waszyngton plany opieki nad dziećmi, które pozwolą politykom kształtować decyzje w rodzinach”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.