Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, September 17, 2021

Biden "rozwiązał" kryzys na granicy z Meksykiem, zakazał lotów dronów nad mostem granicznym


 USA ma podobny problem na granicy co Polska. Na granicy gromadzą się migranci z Ameryki Południowej którzy nielegalnie próbują, najczęściej to im się udaje, przekroczyć granice USA. Migranci sprowadzani są w region graniczny przez meksykańskie kartele, różnego typu mafie specjalizujące się w handlu ludźmi, prawdopodobnie wrogie mocarstwa i retorykę partii Demokratycznej (chodzą słuchy, że także przez kampanie informacyjną w Południowej Ameryce). 

Biden i Demokraci robią wszystko aby ukryć przed opinią publiczną rozmiar kryzysu ale dzięki dronom i mediom społecznościowym praktycznie wszyscy którzy tego chcą mogą się o tym dowiedzieć. 

Dzisiaj Federalna Administracja Lotnictwa nałożyła dwutygodniowe ograniczenie lotów wzdłuż mostu granicznego w Del Rio w Teksasie zalanego tysiącami nielegalnych imigrantów, co uniemożliwia reporterom latanie dronami w celu udokumentowania kryzysu.

„Dowiedzieliśmy się, że FAA właśnie wprowadziła dwutygodniowe tymczasowe ograniczenia lotów nad międzynarodowym mostem w Del Rio w Teksasie, co oznacza, że nie możemy już latać nad nim naszym dronem FOX, aby pokazywać zdjęcia tysięcy migrantów. FAA mówi że ma „specjalny powód bezpieczeństwa” – napisał na Twitterze w czwartek wieczorem reporter Fox News Bill Melugin.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.