On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, October 16, 2021

CNN w opalach, przyłapane na wrednym kłamstwie o popularnym gigancie podcastów

"Dude, they lied..." (Koleś, oni kłamali)

 Komentatorka polityczna CNN Mary Katharine Ham stanęła po stronie giganta podcastów Joe Rogana, który oskarżył jej pracodawcę o „kłamstwo” na temat stosowania iwermektyny, stosowanej w leczeniu chorób pasożytniczych, podczas jego walki z koronawirusem.

Rogan wywołał burzę w mediach społecznościowych w tym tygodniu po tym, jak skonfrontował się z głównym korespondentem medycznym CNN, dr. Sanjayem Guptą, w swoim podcaście „The Joe Rogan Experience” w związku z fałszywymi twierdzeniami CNN, że Rogan spożywał „odrobaczacz koni” zamiast ludzkiej formy iwermektyny przepisanej przez lekarza, zmuszając Gupte aby przyznał, że jego koledzy z CNN nie powinni byli tego mówić.

„Rogan ma rację, że nieuczciwe jest twierdzenie, że wziął odrobaczacz koni, kiedy tego nie zrobił” – napisała na Twitterze Katharine Ham, powstrzymując się od nazwania CNN po imieniu. „Dla wielu ludzi to była pokusa nie do odparcia, więc poszli z tym, zamiast powiedzieć „hej, ten środek przeciwpasożytniczy nie jest zalecany do leczenia COVID ”, co byłoby bardziej wiarygodne”.

Rogan wypytywał Guptę o rewelacje o nim w CNN i o jego używaniu iwermektyny.

- Czy przeszkadza ci, że sieć, dla której pracujesz, kłamała, po prostu kłamała, że zażywam odrobaczacz koni? Rogan grillował Guptę.

- Nie powinni byli tego mówić - przyznał Gupta.

- Dlaczego to zrobili? - zapytał Rogan.

- Nie wiem - odpowiedział Gupta.

- Nie pytałeś? Jesteś tam lekarzem! - powiedział ostro Rogan.

- Nie pytałem - przyznał Gupta. - Powinienem był zapytać przed pojawieniem się w tym podcaście.

Don Lemon, bo o nim tu mowa, lubuje się w przedstawianiu wszystkich którzy sa w opozycji do Bidena, socjalizmu i kultury "woke" jako półgłupków lub gorzej. Aby się o tym naocznie przekonać wystarczy obejrzeć jeden odcinek jego wieczornego programu ale szczerze tego nie polecam. Joe Rogan mimo, że nie ma poparcia takich firm jak CNN jest kilka razy bardziej popularny od Lemona, na YouTube ma 11 milionów subskrybcji a Lemona ogląda okolo 500 tysięcy, i pewnie dlatego ten ostatni tak go przedstawiał. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.