Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 16, 2021

CNN w opalach, przyłapane na wrednym kłamstwie o popularnym gigancie podcastów

"Dude, they lied..." (Koleś, oni kłamali)

 Komentatorka polityczna CNN Mary Katharine Ham stanęła po stronie giganta podcastów Joe Rogana, który oskarżył jej pracodawcę o „kłamstwo” na temat stosowania iwermektyny, stosowanej w leczeniu chorób pasożytniczych, podczas jego walki z koronawirusem.

Rogan wywołał burzę w mediach społecznościowych w tym tygodniu po tym, jak skonfrontował się z głównym korespondentem medycznym CNN, dr. Sanjayem Guptą, w swoim podcaście „The Joe Rogan Experience” w związku z fałszywymi twierdzeniami CNN, że Rogan spożywał „odrobaczacz koni” zamiast ludzkiej formy iwermektyny przepisanej przez lekarza, zmuszając Gupte aby przyznał, że jego koledzy z CNN nie powinni byli tego mówić.

„Rogan ma rację, że nieuczciwe jest twierdzenie, że wziął odrobaczacz koni, kiedy tego nie zrobił” – napisała na Twitterze Katharine Ham, powstrzymując się od nazwania CNN po imieniu. „Dla wielu ludzi to była pokusa nie do odparcia, więc poszli z tym, zamiast powiedzieć „hej, ten środek przeciwpasożytniczy nie jest zalecany do leczenia COVID ”, co byłoby bardziej wiarygodne”.

Rogan wypytywał Guptę o rewelacje o nim w CNN i o jego używaniu iwermektyny.

- Czy przeszkadza ci, że sieć, dla której pracujesz, kłamała, po prostu kłamała, że zażywam odrobaczacz koni? Rogan grillował Guptę.

- Nie powinni byli tego mówić - przyznał Gupta.

- Dlaczego to zrobili? - zapytał Rogan.

- Nie wiem - odpowiedział Gupta.

- Nie pytałeś? Jesteś tam lekarzem! - powiedział ostro Rogan.

- Nie pytałem - przyznał Gupta. - Powinienem był zapytać przed pojawieniem się w tym podcaście.

Don Lemon, bo o nim tu mowa, lubuje się w przedstawianiu wszystkich którzy sa w opozycji do Bidena, socjalizmu i kultury "woke" jako półgłupków lub gorzej. Aby się o tym naocznie przekonać wystarczy obejrzeć jeden odcinek jego wieczornego programu ale szczerze tego nie polecam. Joe Rogan mimo, że nie ma poparcia takich firm jak CNN jest kilka razy bardziej popularny od Lemona, na YouTube ma 11 milionów subskrybcji a Lemona ogląda okolo 500 tysięcy, i pewnie dlatego ten ostatni tak go przedstawiał. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.