On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, October 5, 2021

To jak Demokraci traktują Senator która ośmieliła się "wyłamać" powinno dać wszystkim wiele do myślenia


 Sean Hannity z Fox News ostro zaatakował prezydenta Joe Bidena w poniedziałek po tym, jak ten powiedział dziennikarzom, że nękanie, z jakim spotykają się Demokratyczni Senatorowie Joe Manchin i Kyrsten Sinema za ich brak poparcia dla jego agendy, jest tylko „częścią procesu”.

"Nagrywanie wideo w łazience. Czy to część procesu, który wspierasz? Co się stało z bronieniem prawa kobiety do prywatności? A co z pojawianiem się w czyimś domu, tam gdzie mieszka? Co by się stało, gdyby ktoś przyszedł do twojej piwnicy podczas południowej drzemki? To nie jest właściwe. To złe. To nieetyczne" – powiedział Hannity.

Nagrywanie kobiety w łazience to drobna część kampanii przeciwko dysydentom w swojej własnej partii. CNN już od ponad tygodnia ma co godzinne "doniesienia" i komentarze na temat Senator Sinema i tylko Senator Manchin i Donald Trump są gorzej tam traktowani. Na innej stacji tych dwoje senatorów zostało nazwanych wrogami demokracji.

Nie trzeba chyba nawet mówić co to przypomina z naszej historii.