Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, October 5, 2021

To jak Demokraci traktują Senator która ośmieliła się "wyłamać" powinno dać wszystkim wiele do myślenia


 Sean Hannity z Fox News ostro zaatakował prezydenta Joe Bidena w poniedziałek po tym, jak ten powiedział dziennikarzom, że nękanie, z jakim spotykają się Demokratyczni Senatorowie Joe Manchin i Kyrsten Sinema za ich brak poparcia dla jego agendy, jest tylko „częścią procesu”.

"Nagrywanie wideo w łazience. Czy to część procesu, który wspierasz? Co się stało z bronieniem prawa kobiety do prywatności? A co z pojawianiem się w czyimś domu, tam gdzie mieszka? Co by się stało, gdyby ktoś przyszedł do twojej piwnicy podczas południowej drzemki? To nie jest właściwe. To złe. To nieetyczne" – powiedział Hannity.

Nagrywanie kobiety w łazience to drobna część kampanii przeciwko dysydentom w swojej własnej partii. CNN już od ponad tygodnia ma co godzinne "doniesienia" i komentarze na temat Senator Sinema i tylko Senator Manchin i Donald Trump są gorzej tam traktowani. Na innej stacji tych dwoje senatorów zostało nazwanych wrogami demokracji.

Nie trzeba chyba nawet mówić co to przypomina z naszej historii.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.