Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, November 6, 2021

Co najmniej osiem zabitych, setki rannych podczas festiwalu Astroworld


 Świadkowie opisywali w mediach społecznościowych horror tego, co wydarzyło się na piątkowym festiwalu muzycznym Astroworld w Houston, a niektórzy twierdzą, że ledwo uciekli z życiem.

Co najmniej osiem osób zginęło, a setki zostało rannych podczas ścisku tłumu, gdy Travis Scott wszedł na scenę około 21:30. Według władz w festiwalu wzięło udział około 50 000 osób.

Jedno 10-letnie dziecko zostało poważnie ranne, a 24 osoby trafiły do szpitali, z których co najmniej połowa przeszła resuscytację krążeniowo-oddechową podczas transportu.

W tym momencie jest za mało informacji o tym co się wydarzyło ale docierają do nas informacje, że liczba poszkodowanych może być znacznie większa.

„Tłum zaczął się ściskać w kierunku przodu sceny, co wywołało panikę i zaczęło powodować pewne obrażenia” – powiedział komendant straży pożarnej. „Ludzie zaczęli stracić przytomność co wywołało dodatkową panikę”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.