On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, March 30, 2022

Gubernator Florydy podpisał "kontrowersyjną" ustawę o prawach rodzicielskich


 Gubernator Florydy Ron DeSantis podpisał ustawę o prawach rodzicielskich w edukacji, nazwaną przez krytyków ustawą „Nie mów gej”. Nazwę, którą lewicowe media chętnie przyjęły pomimo faktu, sprawdziłem, że słowa "gej" (ani 'Nie mów') nie ma nigdzie w ustawie. Ale, bardzo dużo ludzi, zwłaszcza lewicowych liberałów, myśli, że te słowa są w ustawie co byłoby nie konstytucyjne. I o to właśnie chodzi.

Republikański gubernator Florydy Ron DeSantis w poniedziałek ostro skrytykował krytyków ustawy o prawach rodzicielskich w swoim stanie, którą Demokraci skrytykowali jako anty-LGBTQ, mówiąc, że "ludzie muszą wydostać się ze swojej bańki" i faktycznie porozmawiać z Floryjczykami o tym, jak się z tym czują.

„My na Florydzie wykazaliśmy zaangażowanie w edukację, a nie w indoktrynację, i chcę myśleć, że ustawodawcy Florydy to zrobili” – powiedział. „Jako rodzic trójki dzieci w wieku do 5 lat, dziękuję za umożliwienie mi i mojej żonie posyłania naszych dzieci do przedszkola bez groźby seksualizacji”.

DeSantis odnosił się do ustawy o prawach rodzicielskich w edukacji – nazwanej przez Demokratów ustawą „Nie mów gej” – która zakazuje pracownikom szkół na Florydzie lub osobom trzecim udzielania instrukcji dotyczących „orientacji seksualnej” lub „tożsamości płciowej” od przedszkola do klasy trzeciej.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.