Saturday, June 25, 2022

Lewicowi radykałowie atakują cele na podstawie mapy od Uniwersytetu Georgii


 Skrajnie lewicowi radykałowie używają mapy ośrodków pro-life w kryzysie ciąży opublikowanej przez dwóch profesorów z publicznego Uniwersytetu Georgii (University of Georgia). Już dziesiątki tych ośrodków zostało zdewastowanych, zastraszonych lub zaatakowanych od czasu wydania przez Sąd Najwyższy opinii unieważniającej Roe v. Wade.

„Mapa Centrum Ciąży Kryzysowej” publikuje dokładne adresy ulic klinik pro-life w całym kraju, pozwalając użytkownikom zidentyfikować najbliższe kliniki.

Deklarowanym celem mapy jest „dostarczenie informacji o lokalizacji wszystkich fałszywych ośrodków zdrowia kobiet działających w USA”. Już dziesiątki stron internetowych powiązanych między innymi z 'Antifa' publikuje link do mapy wyraźnie zachęcając do ataków na te ośrodki.

Dr. Andrea Swartzendriber i Danielle Lambert, profesorowie stojący za mapą, nie odpowiadają na prośby o komentarz. Warto tutaj zaznaczyć, że publiczny uniwersytet jest finansowany przez podatników, może nawet przez ofiary Antify.

Fala przemocy przetoczyła się przez kliniki pro-life zajmujące się ciążą od czasu ujawnienia możliwej decyzji sądowej w zeszłym miesiącu. Grupie nazywającej się Jane's Revenge przypisuje się zrzucenie bomby zapalającej na klinikę ciąży w Wisconsin w zeszłym miesiącu i dziesiątki innych ataków od tego czasu.

Z jakiegoś powodu ani FBI, ani departament sprawiedliwości nie wykazują zbyt dużego zainteresowania działalnością ani 'Jane's Revenge' ani Antify. Natomiast profesorowie rządowych uniwersytetów zamiast uczyć tworzą listy przeciwników politycznych z dokładnymi adresami i mapą.