78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, July 25, 2022

Alexandria Ocasio-Cortez zaprzecza, że udawała zakłucie w kajdanki podczas protestu


 Kongresmenka Alexandria Ocasio-Cortez (AOC), D-N.Y. (Demokratka z Nowego Jorku), zaprzeczyła udawaniu, że jej ręce są skute kajdankami po tym, jak ona i jej koleżanka, Ilhan Omar, D-Minn. (Minnesota), zostały aresztowanie podczas protestu dotyczącego prawa do aborcji w pobliżu Sądu Najwyższego.

Ocasio-Cortez i Omar były wśród 17 Demokratów Izby Reprezentantów zatrzymanych za blokowanie ruchu podczas wtorkowego protestu. Nagranie uchwyciło Ocasio-Cortez eskortowaną przez policjanta z rękami za plecami w typowej pozie skutych kajdankami. Następnie podniosła pięść do tłumu na znak solidarności, pokazując, że nie jest skrępowana.

Omar również na chwilę podniosła pięść do tłumu, odchodząc z protestu z rękami za plecami, pokazało wideo.

Demokratów spotkała fala kpin ze strony konserwatystów, w tym przedstawicielki Nancy Mace z R-S.C. (Południowa Karolina), która napisała na Twitterze: "Polityka stała się sztuką aktorską. Więc, oczywiście @AOC udaje, że jest w kajdankach."

Ocasio-Cortez odpisała w tweecie, że położyła ręce za plecami, ponieważ próbowała uniknąć eskalacji sytuacji.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.