On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, January 18, 2023

Musk atakuje „szatańskie” ESG, gdy spotyka się Światowe Forum Ekonomiczne


 Elon Musk przedstawił w niedzielę swoje przemyślenia na temat planów Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) włączenia kryteriów „środowiskowych, społecznych i zarządzania” lub ESG do swojej strategii inwestycyjnej w niedzielę, mówiąc, że „S” powinno oznaczać coś innego.

Tweet był odpowiedzią na serię tweetów Michaela Schellenbergera, który pisał o rozpoczęciu szczytu WEF w Davos i plotkach, że grupa dąży do globalnej dominacji.

Schellenberger napisał na Twitterze, że WEF i jego założyciel, Klaus Schwab, walczą z tymi, którzy twierdzą, że WEF dąży do globalnej dominacji poprzez „wielki reset”, który może pozbawić masy własności prywatnej, zdezindustrializować gospodarkę i sprawić, że wszyscy "będą jeść robaki."

Schellenberger podkreślił oświadczenie rzecznika WEF z sierpnia, który powiedział: „Nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy”.

Musk napisał na Twitterze, że „S” w ESG oznacza Szatańskie.