Wednesday, April 10, 2024

Nowa szefowa ds. różnorodności w administracji Bidena nazywała Amerykę „nieudanym modelem historycznym”

Sekretarz stanu Antony Blinken ogłosił w zeszłym tygodniu mianowanie Zakiyi Carr Johnson na stanowisko dyrektora ds. różnorodności i włączenia społecznego. Blinken zachwalał Johnson za wniesienie „specjalistycznej wiedzy i świeżego spojrzenia na to, jak budujemy siłę roboczą odzwierciedlającą Amerykę”. 

Carr Johnson była wcześniej starszym doradcą prezydenta Baracka Obamy i dyrektorem pierwszego wydziału ds. Rasy, Etniczności i Włączenia Społecznego w Departamencie Stanu.

Carr Johnson wyznaje „feministyczny” styl przywództwa, ale taki, który „przeciwstawia się trendom i narracjom białego feminizmu”. 

W usuniętym już z internetu artykule z 2019 roku Carr Johnson napisała, że wierzy, że Ameryka jest „nieudanym modelem historycznym” z „kolonizacyjną przeszłością”.

„[...] skończył się czas na eksperymenty i ulepszanie nieudanego modelu historycznego… Rozumiemy, że zmiana kulturowa jest na horyzoncie i jest nieuchronna aby ocalić nas wszystkich, musimy być gotowi na zmiany” – napisała Carr Johnson. 

PN: Jedynymi kompetencjami tej pani sa nienawisc do białych i bialych feministek.

-  Na podstawie doniesień Fox News