On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, February 21, 2018

Apel do Polaków w USA: Przestańcie oglądać CNN!!!

Lubicie szukać różne rzeczy na Google? To polecam wpisać: Poland. Tam się dowiecie, dzięki CNN, że Żydzi czują się zagrożeni w Polsce. Bardziej niż w Niemczech, Wielkiej Brytanii, czy we Francji. A wystarczy aby "dziennikarze" z tej organizacji sprawdzili co o tym pisze European Union Agency for Fundamental Rights (FRA). FRA pisze ze najwięcej ataków jest w: Belgii, Francji, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii. O Polsce ani słowa.

To nie jest pierwszy atak CNN na Polskę. Ponieważ bardzo rzadko oglądam ich programy propagandowe sprzedawane jako NEWS nie mogę przytoczyć zbyt wiele przykładów z własnego doświadczenia. Ostatni raz świadkiem takiego ataku bylem wtedy gdy PiS przejął władzę w Polsce a Fareed Zakaria ogłosił ze w Polsce miał miejsce zamach stanu. Natomiast jeden z pierwszych ataków miał miejsce gdy założyciel CNN, Turner, opowiadał niewybredne kawały o Papierzu Janie Pawle II, za które miał przeprosić, aby otrzymać zamówienie na reklamę Polski, ale nigdy nie znalazłem dowodu na to ze to zrobił. Od tego czasu bardzo rzadko odwiedzam ich kanał.

Jeszcze raz, apeluje do Polaków w USA:
Przestańcie oglądać CNN i poproście o to innych!!!