Monday, July 9, 2018

Tylko w USA: Hillary Clinton mówi - do trzech razy sztuka

Google
W Polsce mówi się "do trzech razy sztuka", w Ameryce "third time's a charm" co tłumaczy się na "trzeci raz ma swój urok" i, niestety, Hillary Clinton w to uwierzyła.

Plotki na ten temat zaczęły się w zeszłym tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że Hillary Clinton wystartuje po raz trzeci do wyborów prezydenckich. 

Wśród Demokratów wybuchła panika bo obok normalnych ludzi oni tez maja juz jej serdecznie dosyć. Ale, ktoś już się pofatygował dokładnie te plotki przeanalizować by stwierdzić, ze wbrew pozorom tylko on moze zagrozić Trumpowi.

Dlaczego? Bo, niestety, wszyscy ja już znają, tylko ona ma bardzo głęboką kieszeń (ruble od Putina za dostęp do złóż uranu - mój przypisek), tylko ona zna wszystkich dużych darczyńców finansowych. 

Dzisiaj cala Amerykę obiegła wiadomość, że Clintonowie już nie latają prywatnymi "jetami" tylko normalnymi liniami lotniczymi. Kto wie moze się nawet okazać ze lecieli klasa ekonomiczna. Innymi słowy nikt nie powinien jej ignorować ani Demokraci, bo ich kandydatów Hillary zmiecie z powierzchni nawet przed debatami, ani Republikanie.