Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, December 22, 2018

Tylko w USA: Dramatyczne chwile, rząd federalny USA przestał działać - relacja z minuty na minute

Screen grab z Dorzeczy
Po niespokojnej nocy pełnej przewracania się z boku na bok w końcu się przebudziłem i z ciężkim sercem postanowiłem wstać. No bo kto po oglądaniu relacji stacji telewizyjnej CNN z odliczania ile zostało nam minut do północy czyli momentu gdy miała się zacząć APOKALIPSA moze spać lub chociaż zmrużyć oczy.

Wstałem wiec spodziewając się najgorszego: 

  • CNN w dalszym ciągu działa (wielki zawód z mojej strony bo ich nie znoszę).
  • Moje psy kompletnie mnie ignorują i nie próbują mnie ugryźć.
  • Podbiegam do okien i patrze z niepokojem na wschód - nic.
  • Zachód - nic.
  • Północ - NIC ale słyszę, że ci okropni Kanadyjczycy w dalszym ciągu bez przeszkód przekraczają nasza granice podczas gdy Amerykanie, zwłaszcza młodzież uciekająca przed Trumpem, mają kłopoty.
  • Południe - NIC na horyzoncie ale NIELEGALNI tak jak przekraczali tak w dalszym ciągu nielegalnie przekraczają nasze granice bo nie ma MURU. 

Nic się wiec nie zmieniło. CNN i Demokraci (czytaj socjaliści) w dalszym ciągu "wieszają psy" na Trumpie. Moge spokojnie wrócić do wyrka ale ,,, zajęły go psy które teraz na mnie warczą. Cholerny Trump!!!

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.