On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, March 20, 2019

Kongresmen pozwał Twittera na 250 milionów dolarów

Kongresmen Devin Nunes wystąpił w telewizji aby omówić swój ogromny pozew przeciwko gigantowi mediów społecznościowych Twitterowi; nazywając ten pozew „pierwszym z wielu” przeciwko tym którzy „rozprzestrzeniają fałszywe wiadomości”. 

Nunes złożył pozew na 250 milionów dolarów przeciwko Twitterowi w stanowym sądzie stanu Wirginia, twierdząc, że firma medialna zaniedbała usunięcia szkalujących i złośliwych tweetów o kongresmenie i jego rodzinie. „To pierwszy z wielu. To, co tutaj robimy, to fakt, że zaczynamy od Twittera, ponieważ oni rozpowszechniają te fałszywe wiadomości ”- powiedział Nunes.

„Sprawa polega na tym, że był to zorganizowany wysiłek. Ludzie celowali we mnie ... Nie zamierzamy po prostu pozwolić na te wszystkie fałszywe wiadomości, które napisano o tym śledztwie, o tym oszustwie - to były kłamstwa - zamierzamy rzucić wyzwanie każdemu z nich w sądzie. Zaczynamy od Twittera ”- dodał.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.