On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, March 25, 2019

Piers Morgan: Śledztwo ws. Russiagate pozwoli Trumpowi wygrać w 2020

Brytyjski dziennikarz i osobowość telewizyjna Piers Morgan ogłosił "oszustwo rosyjskiej zmowy" jako "haniebne polowanie na czarownice” przez wrogów prezydenta Donalda Trumpa, które moze teraz zapewnić jego ponowny wybór w 2020 roku. 

W ognistym artykule w DailyMail.com, Morgan skrytykował wrogów Trumpa za propagowanie „obsesyjnie nieubłaganej kampanii” w celu obalenia prezydenta, oskarżając go zasadniczo o najgorszą możliwą z rzeczy: zdradzenie własnego kraju.

„Dziś on stoi całkowicie uniewinniony”, napisał Morgan, nawiązując do „długo oczekiwanego raportu” specjalnego doradcy Roberta Muellera, który „sensacyjnie oczyścił Trumpa z każdego oskarżenia”. Przyznając, ze Trump święci dzisiaj zwycięstwo, Morgan skupia swoją uwagę na wrogach prezydenta:
Moje przytłaczające uczucie dzisiaj to wściekłość, że Trump musiał znosić taki haniebny, kłamliwy i zgrany atak na jego prezydenturę, oparty jedynie na żarliwym pragnieniu zniszczenia go i jego rodziny. Nie popełnij błędu, była to misja „Get Trump” prowadzona przez grupę ludzi, którzy nie mogli znieść myśli, że wygrał Biały Dom. Demokraci, kierowani przez obłąkanego Adama Schiffa, krzyczeli „KOLUZJA!”, Więc często jestem zdumiony, że ich krtań nie wybuchła. Ale przynajmniej mieli oczywisty motyw polityczny, że chcą zniszczyć Trumpa. Znacznie gorszy jest sposób, w jaki tak wiele mainstreamowych amerykańskich sieci medialnych, gazet i indywidualnych dziennikarzy podsycało fałszywy szał. Pozwalając wszystkim normom i zasadom obiektywnego dziennikarstwa wylecieć przez okno, gdy rywalizują ze sobą o to, kto mógłby wywalczyć największy "cios w plecy" warty nagrody Pulitzera, który powalil by prezydenta nienawidzą na deski. Okazało się, że wszystkie ciosy uderzały w powietrze.

Przydługie dzieło Morgana analizuje każdy aspekt oszustwa i rolę mediów w tej zmowie, po czym kończy podsumowaniem dobrym dla Trumpa, który może teraz powiedzieć: „Udało mi się pokonać ISIS, doprowadziłem do odrodzenia gospodarki - i zmiażdżyłem fake news próbujące zniszczyć mnie na "rosyjskiej zmowie"”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.