On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, May 4, 2019

Tylko w USA: Ktoś opublikował film z "wakacji" półnagiego kandydata na prezydenta USA w Sowieckiej Rosji


Potrzeba było sześciu lat od czasu gdy Berni Sanders po raz pierwszy ogłosił, że kandyduje na prezydenta USA ale w końcu ktoś zdecydował się ujawnić film z jego wakacji w Rosji w 1988 roku. Na filmie widzimy pijanską libacje gdzie wszyscy siedzą prawie nadzy w "slipkach" (przynajmniej taką mam nadzieje) i śpiewają komunistyczne piosenki. 

Sprawą w końcu zainteresowała się prasa, miedzy innymi Washington Post i Greenwich Time, która bardziej próbuje go bronic niż krytykować. Mimo to Sanders odmówił komentarzy do ich artykułu, ale jego pełnomocnik, Jeff Weaver, już nie. Oto co powiedział:  

"Tak jak jego polityka w Stanach Zjednoczonych jest ożywiona przez zbliżanie zwykłych ludzi" - powiedział Weaver - "podróż do Związku Radzieckiego była przykładem tegoże jeśli uda ci się zebrać zwykłych ludzi, to możesz przełamać wrogość, która istnieje na szczeblu rządowym."

Oczywiście, skąd użyteczny idiota mógł wiedzieć, że wszyscy z którymi pil wódkę jeśli nie byli agentami KGB to na pewno byli donosicielami. I takiego faceta ludzie chcą zrobić prezydentem.