Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, May 4, 2019

Tylko w USA: Ktoś opublikował film z "wakacji" półnagiego kandydata na prezydenta USA w Sowieckiej Rosji


Potrzeba było sześciu lat od czasu gdy Berni Sanders po raz pierwszy ogłosił, że kandyduje na prezydenta USA ale w końcu ktoś zdecydował się ujawnić film z jego wakacji w Rosji w 1988 roku. Na filmie widzimy pijanską libacje gdzie wszyscy siedzą prawie nadzy w "slipkach" (przynajmniej taką mam nadzieje) i śpiewają komunistyczne piosenki. 

Sprawą w końcu zainteresowała się prasa, miedzy innymi Washington Post i Greenwich Time, która bardziej próbuje go bronic niż krytykować. Mimo to Sanders odmówił komentarzy do ich artykułu, ale jego pełnomocnik, Jeff Weaver, już nie. Oto co powiedział:  

"Tak jak jego polityka w Stanach Zjednoczonych jest ożywiona przez zbliżanie zwykłych ludzi" - powiedział Weaver - "podróż do Związku Radzieckiego była przykładem tegoże jeśli uda ci się zebrać zwykłych ludzi, to możesz przełamać wrogość, która istnieje na szczeblu rządowym."

Oczywiście, skąd użyteczny idiota mógł wiedzieć, że wszyscy z którymi pil wódkę jeśli nie byli agentami KGB to na pewno byli donosicielami. I takiego faceta ludzie chcą zrobić prezydentem. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.