On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, July 12, 2019

Na amerykańskiej lewicy trwa zażarta walka

Na amerykańskiej lewicy trwa zażarta walka którą wywołała świeżo upieczona kongresmenka i nasza ulubiona bohaterka newsów, Alexandra Ocasio-Cortez. Zaczynam podejrzewać, że pani Ocasio-Cortez zaczyna skutecznie wdrażać metodę Trumpa na zdobycie popularności przez kontrowersje które kończą się intensywnym zainteresowanie mediów. Jest to chyba jedyna zaleta tej pani bo czytając jej wypowiedzi łatwo dojść do wniosku, że jest głupia jak przysłowiowy but. z innej strony to można się z tego tylko cieszyć bo prawica nie musi nic robić a lewica, tak jak w Polsce, wpada w coraz głębszy dołek z którego nie moze wyjść.

Tym razem, zdesperowana AOC rozpoczęła wojnę z najbardziej wpływową kobietą lewicy, Nancy Pelosi, zarzucając jej ataki na kolorowe kongresmenki. AOC jest pochodzenia latynoskiego (określane jako brown - brązowi). 

Jest to typowy atak zazwyczaj używany przeciwko zwolennikom partii republikańskiej a spowodowany coraz większym niezadowoleniem z zachowania trzech nowo wybranych kongresmenek, w tym AOC, które można nazwać kolorowymi. Te trzy panie nie wyróżniają się dużym intelektem ale otwarcie atakują Chrześcijan, Żydów i amerykańskie tradycje w zamian popierając migrantów, LGBT i terroryzm islamski. 

Innymi to co się dzieje na amerykańskiej lewicy to wypisz wymaluj to samo co się dzieje w polskiej lewicy. Możliwe, że Soros ma problemy ze zdrowiem i światowa lewica nie wie co teraz robić. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.