On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, July 7, 2019

Totalna opozycja odrzuca wszystkie kandydatury na sędziów, nie w Polsce, w USA

Hotair
To, jak bardzo sytuacja w Ameryce jest podobna do sytuacji w Polsce moze przyprawiać o zawroty głowy i trudno się dziwić, że podejrzenia o wpływy Sorosa w obu krajach są coraz częstsze. W USA dochodzi do tego, że nawet pro-lewicowe media piszą, że Demokraci "postradali rozumy".

W ostatnich 6 miesiącach Demokraci odrzucili blisko 90 procent kandydatur i zamiast się z tym kryć otwarcie się tym chwalą. Oczywiście, gdy losy się odwrócą i Republikanie znowu będą w większości Demokraci nie będą mieli żadnych podstaw do skarg na przebieg selekcji nowych sędziów. Choć znając ich to im wcale nie będzie przeszkadzać, już dawno wyzbyli się wszelkiej przyzwoitości. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.