On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, October 2, 2019

Głosujmy w wyborach, głosujmy na Rudnickiego

Drodzy państwo,

Przypominamy, że można się już zapisywać do spisu wyborców za granicą.  Przypominamy także, ze tym razem my Polacy mieszkający za granicą, czyli Polonia, mamy naprawdę dobry powód do głosowania. Tym razem, po raz pierwszy, mamy szanse aby ktoś reprezentował nasze interesy w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej. Jest nim pan Marek Rudnicki


Pan Marek, w odróżnieniu od swoich kontrkandydatów ma program wyborczy na tyle obszerny ale zwięzły i prosty, że zachęcam do odwiedzenia jego strony internetowej i przeczytania (5 sekund). Kontrkandydaci na senatora są mocno promowani przez KO (PO i inni) i Gazetę Wyborcza a ich program to opozycja do rządu i siebie na wzajem.

W nowojorskim okręgu jest 16 lokali wyborczych: cztery w mieście Nowy Jork – Manhattan (Konsulat) i Brooklyn (CPS), Brooklyn (PSUK), Maspeth, w stanie NY: Floral Park, Long Island, Buffalo, 3 w New Jersey: Passaic, Clark i Linden, trzy w Pensylwanii: Filadelfia, Doylestown i Pittsburgh, ponadto w New Britain, CT, Boston, MA, Central Falls, RI, Cleveland, OH – dokładne numery obwodów i adresy

Przypominamy, że głosowanie w USA odbędzie się w dniu 12 października 2019 r. (sobota) w godzinach 07.00 do 21.00.
Warunkiem oddania głosu jest zapisanie się do spisu wyborców oraz okazanie w dniu głosowania ważnego polskiego paszportu.

Konsulat zachęca do samodzielnej rejestracji do wyborów do Sejmu i Senatu RP poprzez https://ewybory.msz.gov.pl

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.